Blog

Курс “Менеджер по персоналу”, Савчук Т.А.

Курс “Менеджер по персоналу”, Савчук Т.А.

Опубликовано 09.10.2014 11:06

15FullSizeRender

Відгук про курс “Менеджер з персоналу”
Я, Савчук Тетяна Анатоліївна прослухала курс за спеціальністю “Менеджер з персоналу”. Мій курс був стислим, тому що я проживаю в іншому місті, всю програму я прослухала за 5 днів. Але інформацію мені подали розширену. Проживаю я в м.Кривий Ріг, тому приїхала до м.Києва, коли дізналася про існування даних курсів.
Прийшовши на перше заняття я мало уявляла про дану спеціальність. Була немов “Чистий лист”, але по закінченню першого заняття я усвідомила багато цікавої інформації, з’явилася вивченість в тому, що я зможу досягти успіхів з даної професії.
П’ятиденний курс пройшов неймовірно швидко і все це, (всі мої успіхи за такий короткий термін) вся цікава інформація та продумана програма роботи розповідалася мені високоякісним викладачем Ставицькою Іриною Василівною. Дуже професійно підібраний матеріал! Ірина Василівна на своїх заняттях використовує різні методи, застосовує практичний матеріал, тим самим не даючи мені, як студентові розслабитися. Я пам’ятаю кожне її слово, кожен наведений приклад. Це все дозволяло мені краще усвідомити складну інформацію.
Я дуже вдячна даній людині і думаю, що завдяки закінченню курсів я обов’язково зможу знайти гарну роботу.

Заказать обратный звонок