Blog

Отзыв о курсе HR-менеджера от Исай Т.В.

Отзыв о курсе HR-менеджера от Исай Т.В.

Опубликовано 09.10.2014 11:09

18FullSizeRender

19FullSizeRender

 

Отзыв о курсе “Офис-менеджер, помощник руководителя”
Проходила курс “Офис менеджера, помощника руководителя” в мае 2014 года. До того как пришла о специфике роботы ничего не знала, мне было достаточно 5 занятий что бы получить соответствующие знания. В процессе приобрела не только знания, но и навыки так как в курсе есть практические задания, составление портфолио (составление документов, презентаций, тел. разговоров) составление резюме. Уверена что эти знания помогли мне найти работу. Считаю что курс был очень полезен, подача материала Ириной Васильевной была интересной и доступной.
 Я рекомендую данный курс.
С уважением и наилучшимиВідгук про проходження курсу “HR – менеджера з персоналу”
Я, Ісай Тетяна Володимирівна, пройшла цей курс у зв’язку зі зміною напрямку роботи.
За період навчання (6 тижнів) я ознайомилась з багатьма аспектами напрямку HR – менеджера, поглибила свої знання, а також маю практичні напрацювання. На заняттях ми вчились складати WELLCOME – тренінги, програми мотивацій, адаптацій та оцінки персоналу, методи підбору персоналу, написання профілів вакансій, складання метапрограм спеціалістів, а також мали можливість попрацювати у сфері документообігу (КЗпЗ України, накази, штатний розпис, відрядження і т. д.) За період навчання я ще встигла відвідати семінар “Психодіагностика персоналу” з якого теж винесла багато чого корисного для майбутньої професії, також планую закінчити  ще два курси “Діловодства” та “Бізнес-Тренінг” за для повного оволодіння бажаною професією.
Курс HR – менеджера був дуже насиченим та цікавим. Було розкрито основні аспекти та надана інформація для поглибленого вивчення. Були також допоміжні завдання, за для закріплення матеріалу. Загалом курс дуже потрібний та корисний для майбутнього HR менеджера.
Не менш важливими, якщо не найголовнішим є викладач. Він організовує та задає курс роботи. Ірина Василівна зуміла подати курс так, що не було сумніву у виборі саме цієї компанії. Відчуття невимушеності та теплоти давало мені ще більшу цікавість та кращу зрозумілість курсу. Тому підвищення кваліфікації чи навчання за суміжними курсами за для власного розвитку я, особисто, буду лише у цій компанії та саме у цього модератора. пожеланиями, Наталья Войтенко.

Заказать обратный звонок